Зеленський розповів про втрати росіян на півночі Харківської області

Наступ російських військ на півночі Харківської області почався трохи більше двох тижні тому. Втрати на цьому напрямку складають 8 росіян до 1 українця.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю центральноазіатським ЗМІ.
Він заявив, що російському диктатору Володимиру Путіну начхати на людські життя і хто, якою мовою говорить. Зокрема, йому байдужі росіяни як цивільні, так і військові.
"Їхній прорив у напрямку Харкова, який стався трохи більше двох тижнів тому, закінчився військовими жертвами 1 до 8, один українець на вісім росіян", – сказав Зеленський.

За словами президента, до цього тижня було близько 2-3 тисячі жертв серед окупантів.
"Та йому абсолютно начхати. Путін у цей час у лазні перебуває, чи де він там – у СПА, який показували не один раз? Він тим часом займається зовсім іншим. Але ручки він свої маленькі не відмиє, звичайно, від цього кровопролиття", – зазначив глава держави.

Наступ Росії
З 10 травня російська армія пішла у наступ на півночі Харкіської області. Наразі бої точаться у місті Вовчанськ та сусідніх населених пунктах. За словами головкома ЗСУ, росіяни зав'язли у вуличних боях у Вовчанську.
За словами голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, окупанти хотіли за два дні дійти до Вовчанська і захопити його, а за п'ять днів дійти до Харкова.
У Генеральному штабі ЗСУ заявили, що Сили оборони зупинили окупантів у Харківської області і за можливості атакують.