Рогозін пропонував Путіну завдати удару по Україні космічною ракетою – ЗМІ

Колишній глава корпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін пропонував диктатору Володимиру Путіну вдарити по Україні космічною ракетою. Така інформація потрапила у розпорядження видання Blid.
Як стверджує видання, у його розпорядженні є записи розмов Рогозіна з Дмитром Барановим, генеральним директором російського ракетно-космічного центру "Прогрес", в яких співрозмовники обговорювали технічні деталі удару по великому місту в Україні за допомогою космічної ракети-носія, яку можна запустити з космодрому "Плесецьк" із "корисним вантажем" з авіабомб або боєголовок.

У розмові Баранов зазначає, що головна проблема такого проєкту полягає в тому, що авіабомби або боєголовки перегріватимуться під час входу ракети в атмосферу. Рогозін у відповідь обіцяє порадитися з конструктором Юрієм Соломоновим.
Рогозін та Баранов також обговорювали небезпеку того, що частини ракети можуть впасти на територію РФ і що під час падіння ракета може відхилитися від цілі на 50-100 км.
У розмові колишній глава Роскосмосу називає Путіна "нашим великим та жахливим" і каже, що передасть йому цей план через голову адміністрації Антона Вайно.
Blid стверджує, що за інформацією, що є у редакції, Путіна повідомили про проєкт Рогозіна 16 січня, але про реакцію диктатора жодної інформації немає.