Мінцифри: військові облігації можна буде купити через “Дію”

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров в понеділок, 3 жовтня, презентує механізм підтримки української економіки – військові облігації в застосунку "Дія".
Про це йдеться в повідомленні Мінцифри.
"Кожен зможе придбати їх у кілька кліків та інвестувати свої гроші для підтримки економіки, армії, звільнення окупованих територій та наближення перемоги", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив порядок подачі заявки повнолітніми українцями на придбання облігацій внутрішньої державної позики "Військові облігації" через застосунок "Дія".

Згідно з документом, для формування заявки на купівлю ОВДП особі необхідно буде:
установити мобільний застосунок "Дія" на електронному носії, та пройти електронну ідентифікацію та автентифікацію; обрати у мобільному застосунку послугу "Військові облігації”; обрати фінансову установу, в якій особа має намір придбати облігації; відкрити поточний рахунок "єПідтримка" для виплати номінальної вартості та відсоткового доходу за облігаціями та/або перевірити номер поточного рахунка (за стандартом IBAN), інформація щодо якого передана банком та який наявний у мобільному застосунку "Дія".
За бажанням особи для виплати номінальної вартості та відсоткового доходу за облігаціями вона зможе відкрити поточний рахунок за допомогою застосунку "Дія".
Нагадаємо, Міністерство фінансів з початку війни розміщує облігації внутрішньої держаної позики (ОВДП) під назвою "Військові облігації". Ці папери є звичайними держоблігаціями.