ЗСУ зачищають залишки ДРГ, яка зайшла в прикордоння Харківщині – ОТУ “Харків”

Сили оборони продовжують виявляти та знищувати залишки ДРГ, яка зайшла в Сотницький Козачок Золочівської громади на Харківщині. Про це заявив речник ОТУ “Харків” Юрій Повх.
"Вздовж лінії державного кордону ворог намагається створити додаткові точки напруження, використовуючи тактику дій ДРГ. Одна з таких груп здійснила спробу заходу у населений пункт Сотницький Козачок, який знаходиться безпосередньо на лінії державного кордону. У поточний момент підрозділи Сил оборони України продовжують заходи з виявлення та знищення залишків групи", – сказав Повх.

За його словами, в зоні відповідальності ОТУ "Харків" російські окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на напрямках Вовчанська та Липців.
У пресслужбі Харківської обласної військової адміністрації зазначили, що у Сотницькому Козачку донедавна проживало 32 людей, на сьогодні залишаються 4.
Як повідомлялося, 26 червня поблизу населеного пункту Сотницький Козачок Харківської області прикордонники відбили атаку російської диверсійно-розвідувальної групи.
Речник ДПСУ Андрій Демченко 4 липня сказав, що війська РФ намагаються створювати напругу з метою або розширити надалі плацдарм бойових дій, або для утримання на цьому напрямку певних сил та засобів Україною.
На мапі проєкту DeepState 4 липня Сотницький Козачок позначається як окуповане росіянами село.