ГУР атакувало ресурси держорганів та аеропортів РФ – джерело

Фахівці Головного управління розвідки Міноборони у так званий «день Росії» здійснюють кібератаку на російські ресурси державної влади, а також російські аеропорти, внаслідок чого затримується низка авіарейсів. З посиланням на обізнаного співрозмовника у розвідці.
«Здійснюються атаки на ресурси аеропорту «Домодєдово», саратівського аеропорту «Гагарін» та аеропорту в м. Южно-Сахалінск. Унаслідок атаки затримуються авіарейси, зокрема пасажири не можуть вилетіти в Сочі, Бодрум, Москву. Натомість літаки перенаправляють на запасні аеродроми в Самару або Ульянівськ», – повідомило джерело агентства.

Також співробітники української розвідки встановили контроль над державним сервером офіційного сайту держдуми Ставропольського краю РФ та розмістили банер, на якому зображено красну площу з українськими прапорами та написом «Держитесь, ми вас освободим!». Пізніше сервер було виведено з ладу.
Крім того, ГУР атакувало сервери Ради федерації федерального зібрання РФ і сервер органів державної влади Росії.
«День так званої Росії триває, у підданих Путіна сьогодні буде ще багато подібних «подарунків» на свято», – додав співрозмовник агентства.