У ВМС розповіли, де перебувають носії “Калібрів”

Українські військові позбавили російських окупантів носіїв крилатих ракет "Калібр" у Криму, проте ворог ще має подібні кораблі у портах Новоросійська. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Військово-морських сил Збройних Сил України Дмитро Плетенчук.
"Носії закінчилися у них в Криму, тому що останнім з них був "Циклон" <…> Але у Чорному морі залишаються інші носії, які перебувають у пунктах базування в Новоросійську. Один з підводних човнів, попередньо, який не є носієм, вийшов в море. Проте ця інформація перевіряється, тому що точно підтвердити, що це не носій, важко", – заявив він.

За словами Плетенчука, окупанти не можуть дозволити собі вивести всі судна з кримських вод – там ще залишаються патрульні катери тощо. Водночас ВМС фіксують передислокування деяких російських кораблів до Новоросійська.
"Не можуть вивести з різних причин. По-перше, їх банально нема де ставити в інших локаціях, по-друге, повністю вивести з Криму флот – це, знаєте, виглядатиме трохи "не комільфо", це буде означати фактично капітуляцію", – пояснив речник ВМС.