В Україну почали повертатись перші спеціалісти з обслуговування F-16 – ЗСУ

До України почали повертатись перші фахівці в обслуговуванні винищувачів F-16. Про це заявив речник Повітряних сил Збройних сил України (ЗСУ) Ілля Євлаш в ефірі телемарафону.
"Звичайно, такого роду фахівців ніколи не буває забагато. Уже перші спеціалісти в цій сфері почали повертатися назад в Україну", – додав він.

Як розповів речник Повітряних сил, фахівці також матимуть змогу ділитись досвідом з іншими українськими військовими техніками.
"Ми вже бачили, наприклад, що в Україні з’явився перший тренажер F-16, який нам передала Чеська Республіка. Звісно, цей процес невпинний, і він буде продовжуватися постійно", – відзначив Євлаш.

Торік Нідерланди та Данія очолили авіаційну коаліцію, яка має на меті передачу Україні винищувачів F-16. За словами прем'єр-міністра Метте Фредеріксен, літаки, які передає Данія, будуть у розпорядженні Повітряних сил протягом кількох наступних місяців.
За словами президента Володимира Зеленського, Україна потребує щонайменше 120-130 винищувачів F-16. Це дозволить повністю контролювати небо.