Ситуація на фронті: зведення Генштабу ЗСУ

З початку доби до 12:00 на лінії фронту відбулося 22 бойових зіткнення, з яких вісім – тривають.
Про це говорить зведення Генштабу ЗСУ.
З початку доби відбулося 22 бойових зіткнення, з яких вісім – тривають.
Також, російські окупанти завдали одного ракетного удару, застосували 25 дронів-камікадзе, здійснили 547 обстрілів позицій наших військ.
На Харківському напрямку противник не припиняє спроб прорвати оборону українських військ. З початку поточної доби ворог здійснив дві атаки в напрямках населених пунктів Липці та Вовчанськ. Успіху не досягає. Захисники намагаються відтіснити ворога в напрямку населеного пункту Глибоке.

За поточну добу на цьому напрямку втрати агресора склали 19 осіб живої сили та 10 одиниць військової техніки. За минулу добу на цьому напрямку противник втратив – до 200 осіб та 42 одиниці військової техніки.
На Куп’янському напрямку підрозділи ЗСУ відбивають дві атаки противника в напрямку населеного пункту Берестове. Ситуація контрольована. Сили оборони продовжують штурмові дії в районах населених пунктів Синьківка і Терни, та мають частковий успіх в окремих районах.
На Краматорському напрямку протягом поточної доби ворог п’ять разів намагався прорвати оборону. Українські захисники чотири атаки відбили, триває бій в районі населеного пункту Кліщіївка.
Противник не відмовляється від намірів захоплення міста Часів Яр.
На Покровському напрямку тривають дві атаки росіян у районі населеного пункту Уманське. Ситуація контрольована. Загальні втрати ворога на цьому напрямку минулої доби склали 210 російських окупантів та 23 одиниці озброєння і військової техніки.
На Курахівському напрямку ворог не припиняє спроб прорвати оборону. Тривають чотири бойові зіткнення на напрямках Славне – Парасковіївка, Славне – Новомихайлівка, Солодке – Водяне, Солодке – Костянтинівка. На даний час в ході боїв втрат позицій не допущено.
На Оріхівському напрямку противник здійснив одну безуспішну спробу витіснити підрозділи Сил оборони північно-західніше населеного пункту Вербове Запорізької області. Ситуація під контролем українських військ.
На Придніпровському напрямку Сили оборони відбили одну атаку окупантів. Ще одне бойове зіткнення триває на напрямку Олешківські Піски – Кринки. Втрат позицій не допущено.