У російському Туапсе пожежа на НПЗ через удар безпілотників – Astra

У російському місті Туапсе (Краснодарський край) через сьогоднішню атаку безпілотників сталася пожежа на місцевому нафтопереробному заводі (НПЗ). Про це повідомляють місцевий оперативний штаб та російські ЗМІ.
В мережі показали кадри із вогняним НП на заводі та димом, що валить над об'єктом через пожежу. А це – сам момент удару БПЛА.

В російських Telegram-каналах розповідають про роботу ППО у цьому місті через безпілотники, і що звучить сигнал сирени. Місцеві жителі кажуть, що атака дронів була саме на Туапсинський НПЗ.
При цьому представники місцевої влади підтверджують атаку дронів на нафтозавод, де "внаслідок падіння" одного з двох БПЛА "стався спалах на території НПЗ".
Також стверджується, що екстрені служби приступили до гасіння, і пожежа локалізована. За попередньою інформацією "постраждалих немає".
Також в мережі з'явилися повідомлення від місцевих жителів, що у місті є перебої зі зв'язком.
Раніше повідомлялося, що у ніч проти 17 травня в місті Новоросійськ (Краснодарських край, РФ) пролунала серія вибухів через атаку дронів. Також повідомлялося, що удар безпілотників прийшовся по порту.