ОВА: За час зведення фортифікацій на Харківщині загинули 4 людини

Чотири людини загинули та 15 отримали поранення через ворожі обстріли, коли працювали на будівництві захисних споруд у Харківській області.
Про це заявив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в ефірі youtube-каналу "УП".
За його словами, крім того, через постійні атаки росіян українські цивільні підприємства при будівництві фотрифікаційних споруд на Харківщині втратили техніки більше ніж на 30 мільйонів гривень.
Що передувало: 13 травня очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов заявив, що на його доручення має відбутися засідання, де всі учасники будівництва фортифікаційних споруд в області прозвітують про виконані роботи.
Передісторія:
10 травня стало відомо, що російські окупаційні війська активізувалися на Харківщині. Ворог окупував низку населених пунктів у "сірій" зоні. Сили оборони спрямовують на Харківщину додаткові резерви. Триває евакуація цивільного населення з громад прикордоння області. Голова Вовчанської міської військової адміністрації Тамаз Гамбарашвілі 13 травня запевнив, що фортифікаційні споруди навколо міста на кордоні з РФ побудували, однак через постійні обстріли "можливо, не так щільно".