Росіяни штурмують Плетенівку, біля Гатища ворога блоковано – джерело

На Харківщині, де російські окупаційні війська перейшли до активних дій у прикордонні, тривають бої.
Про це повiдомив співрозмовник УП у військових колах.

"В районі населеного пункту Красне продовжуються активні стрілецькі бої. В цьому районі бойових дій Сили оборони завдають вогневого ураження противнику.
Підрозділи складових Сил оборони України блокують ворога в районі населеного пункту Гатище: там ведуться активні стрілецькі бої".
Також російські окупанти не припиняють штурмові дії на околиці Плетенівки.
Передісторія:
10 травня стало відомо, що російські окупаційні війська активізувалися на Харківщині, там йдуть бої. Президент Зеленський під час брифінгу з президенткою Словаччини Чапутовою підтвердив, що російські війська розпочали нову хвилю наступальних дій на Харківському напрямку. Міністерство оборони України повідомило, що на північ Харківської області направили резервні підрозділи. Прикордонні громади Харківщини перебувають під під посиленими масованими ворожими обстрілами, внаслідок чого є поранені та загиблі мирні мешканці. З міста Вовчанська та навколишніх населених пунктів на Харківщині відбувається евакуація населення. Співрозмовники "Української правди" у військових колах кажуть, що російські окупаційні війська захопили чотири прикордонні селища на Харківщині, хоча місцева влада заперечує втрату територій. Джерела УП водночас не виключають, що йдеться про відволікаючий маневр ворога.