Критична фаза на фронті буде у найближчі два місяці – Павлюк

Критична фаза війни настане у найближчі два місяці, але якщо Україна отримає достатньо зброї, то ситуація може обернутися проти росіян. Про це заявив командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Павлюк в інтерв'ю британському виданню The Economist.
Військовий заявив, що критична фаза війни настане у найближчі два місяці.

Оскільки американська допомога тільки почала надходити на лінію фронту, то російські генерали кидають "всю боєздатну техніку, яка у них є, щоб перевірити виснажені українські війська, які не мають достатнього постачання", зазначає медіа.
"Росія знає, що якщо ми отримаємо достатньо зброї протягом місяця-двох, ситуація може обернутися проти них", – пояснив Павлюк.

За його словами, Україні терміново потрібна посилена протиповітряна оборона, і очікуване передання винищувачів F-16 на початку червня дасть "значний психологічний поштовх".
Водночас, зауважує ЗМІ, залишається невизначеним, чи отримає Україна нові версії цих винищувачів, необхідні для протистояння російським бомбардувальникам: ті залишаються на відстані поза зоною дії української ППО, скидаючи на передові позиції Сил оборони керовані авіабомби (близько 130 на добу).