У ЗСУ заявили про повний контроль Красногорівки Силами оборони

Красногорівка у Донецькій області перебуває під повним контролем українських військових, жодних "сірих зон" там немає. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив офіцер 59 окремої механізованої бригади імені Якова Гандзюка Сергій Цехоцький.
"Вчора вже по всіх російських пабліках кричали, що Красногорівка захоплена тощо. Жодної "сірої зони", Красногорівка – під нашим контролем. Єдине – їхня група забігла на завод на сході цього населеного пункту. Але ми дуже вміло, оперативно відреагували, відрізали логістичні шляхи, взяли під контроль всю дорогу і підходи до заводу", – заявив він.

Ще 5 травня речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин заявив, що "хоча ворожа російська пропаганда періодично публікує інформацію, що їхня армія увійшла в місто і десь закріпилася та вивішала своє триколорне ганчір’я, але жодних територіальних успіхів за останні дні ворог не мав".
За його словами, окупанти, які прорвалися штурмовими групами до Красногорівки, перебувають зараз у "складному становищі", оскільки практично позбавлені постачання боєкомплектом і підтримкою бронетехніки.