Війська РФ вночі атакували три теплоелектростанції – ДТЕК

Під час нічного обстрілу 8 травня російські війська атакували три теплоелектростанції компанії ДТЕК, є пошкодження обладнання.
Про це йдеться в повідомленні ДТЕК.
"Серйозно пошкоджено обладнання. Енергетики в ці хвилини працюють над ліквідацією наслідків атаки", – повідомили у компанії.

Зазначається, що це вже пʼятий масований обстріл енергетичних обʼєктів компанії за останні півтора місяця. Востаннє росіяни атакували теплоелектростанції ДТЕК під час масованих атак 22 та 29 березня, 11 та 27 квітня.
У компанії нагадали, що з початку повномасштабного вторгнення теплоелектростанції ДТЕК були обстріляні близько 180 разів. За цей період від обстрілів на станціях 51 працівника було поранено, три енергетики загинуло.
Нагадаємо, у ніч на 8 травня росіяни завдали нового масованого удару по Україні. Відомо, що окупанти випустили ракети зі стратегічних бомбардувальників. Також були пуски "Шахедів".
Під ударом ворога була енергетика. У міністерстві енергетики повідомили, що були атаковані об’єкти генерації та передачі електроенергії у шістьох областях – Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській та Вінницькій.