ОК “Південь: Окупанти штурмують острів Нестрига, який нещодавно звільнили ЗСУ

Російські окупанти проводять штурми на острів Нестрига, який нещодавно почали контролювати українські захисники.
Про це говорить заява начальника Центру стратегічних комунікацій Сил оборони "Півдня" Дмитра Плетенчука в ефірі телемарафону.
"Сьогодні вони вранці вже два штурми здійснювали на Нестригу, і обидва невдало. Відступили з втратами безуспішно. Це останній острів від Велетенського – це район н.п. Велетенське та Кізомис, недалеко від них. Фактично це останній острів перед гирлом річки", – розповів Плетенчук.

За його словами, для України важливо захистити цю територію від можливих диверсантів та можливих вилазок окупантів. Це і вдалося зробити за допомогою деокупації острова.
Він зазначив, що раніше туди могли заходити диверсанти та, зокрема, встановлювати міномети для обстрілу населених пунктів Херсонської області. Також ворог міг здійснювати спроби зайти в тил до українських захисників через Нестригу.
Плетенчук додав, що ситуація у районі Кринок залишається складною. Українські морпіхи діють там автономно.
"Звичайно, логістика там дуже складна. Як і ротація, і евакуація, та інші питання. Однак вони продовжують утримувати свої позиції, незважаючи на те, що сили противника переважають у кількості", – уточнив він.

Визволення острова Нестрига
Нагадаємо, 28 квітня головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив про те, що українським захисникам вдалося взяти під свій контроль острів Нестрига в Херсонській області.
Це сталося після того, як вони просунулися в районі селища Велетенське на в Херсонській області.