У ЗСУ розповіли, що відбувається в районі сіл Очеретине та Соловйово

У районі села Очеретине Покровського району тривають тяжкі бої. Незважаючи на те, що ЗСУ не контролює третину його території, вона перебуває під постійним вогневим контролем.
Про це говорить коментар речника ОК "Хортиця"Назара Волошина в ефірі телемарафону.
Як пояснив він, щоб РФ мала змогу прорвати українську оборону на напрямку "Новобахмутівка – Очеретине", окупанти там ввели додаткові резерви – 55-ту окрему мотострелецьку бригаду РФ, яка там задіяна.
"Наразі дві третіх цього населеного пункту (Очеретине – ред) під нашим контролем. Частина пункту, в яку прорвався ворог, перебуває під нашим вогневим контролем. Противника блоковано и тривають заходи, щоб його звідти вибити. Там тривають важкі бої, але ситуація під контролем ЗСУ", – сказав Волошин.

По селу Соловйове, як зазначив спікер, ситуація така ж – приблизно дві третіх села знаходяться під контролем українських сил.
"Гарячі" напрямки фронту
Загалом, як каже спікер, найгарячішими напрямками є Новопавлівський, Бахмутський та Авдіївський.
"Ситуація контрольована силами оборони. Російська армія не полишає спроб штурмувати позиції українських військ по всій лінії фронту. Мета – це вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей", – констатував він.

Ситуація в районі Очеретиного
Ситуація в районі Очеретиного стала загострюватись останніми днями. В звіті Інституту вивчення війни за 27 квітня повідомлялось з посиланням на коментар спікера Назара Волошина, що наразі ЗСУ контролюють дві третини Очеретиного та перешкоджають подальшому просуванню російських військ у цей район.
25 і 26 квітня деякі російські "воєнкори" стверджували, що українські війська нібито відійшли з Очеретиного до Архангельського (на північний схід від Очеретиного та на північний захід від Авдіївки). Хоча і в цьому питанні серед них були розбіжності, оскільки частина з них повідомляла, що ЗСУ все ж зберігають позиції в північно-західному Очеретиному.