Буданов: Російський Ту-22М3 був збитий за допомогою ЗРК С-200

Українські захисники збили російський бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою ЗРК С-200.
Про це в коментарі The War Zone заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.
Як пише видання, в ексклюзивній розмові начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, заявив, що російський бомбардувальник був збитий зенітно-ракетним комплексом дальнього радіусу дії С-200.
Раніше Буданов розповів, що українські захисники тиждень вичікували, доки російський бомбардувальник Ту-22М3 вийде на потрібний рубіж, щоб його знищити.
Знищення Ту-22М3
19 квітня Російська Федерація в черговий раз намагалася завдати ракетного удару по південних областях України. Росіяни традиційно задіяли для цього ракети Х-22, які запустили два бомбардувальники Ту-22М3.
Однак цього разу окупанти отримали удар у відповідь – українські захисники вперше збили один із літаків Ту-22М3, який проводив атаку.
Джерела РБК-Україна повідомляли, що для знищення бомбардувальника використали комплекс С-200, який модифікували спеціалісти ГУР. Але на той час офіційних підтверджень цієї інформації не було.