Атака на Ізраїль: половина іранських ракет вийшла з ладу

Щонайменше половина балістичних ракет, запущених Іраном по Ізраїлю під час вчорашньої масованої атаки, вийшла з ладу. Ці одиниці озброєння або не вилетіли при запусках, або зазнали невдачі чи краху в польоті, або розбилися, не досягнувши своїх цілей. Про це повідомляє ABC News.
Дані про таке процентне співвідношення ракет, які при атаці по Ізраїлю виявилися виведеними з ладу, західним журналістам підтвердили двоє американських офіційних осіб, які не були названі у матеріалі.

Перед тим високопоставлений чиновник США розповів ABC News, що серед понад 300 безпілотників, крилатих і балістичних ракет було від 115 до 135 балістичних ракет, запущених по Ізраїлю.
У публікації вказується, що це означає, що лише половина балістичних ракет, запущених Іраном, мала бути збита протиповітряною обороною Ізраїля та інших країн у ніч проти 14 квітня.
У матеріалі також зауважується, що першою цю інформацію повідомило видання The Wall Street Journal.
Масований удар Ірану по Ізраїлю
Раніше повідомлялося, що у ніч проти 14 квітня Іран масовано атакував Ізраїль, застосувавши сотні ударних безпілотників і ракет. В Ізраїлі заявили, що майже всі повітряні цілі були збиті, а збиток від атаки був незначним. Також західні ЗМІ писали, що системи ППО США на Близькому Сході перехопили кілька іранських дронів.
Повідомлялося, що "десятки ракет" були запущені і з Лівану на північ Ізраїлю, і у відповідь ЦАХАЛ завдав удару по ряду військових структур у Лівані. Також удари здійснювалися з Іраку та Ємену. Загалом Іран випустив по Ізраїлю понад 300 дронів і ракет.
Додамо, раніше сьогодні в Центральному командуванні Збройних сил США (CENTCOM) заявили, що під час тієї повітряної атаки американські сили за підтримки есмінців Європейського командування США успішно вразили та знищили понад 80 дронів і щонайменше 6 балістичних ракет, випущених з Ірану та Ємену.