Окупанти примушують українців до “співпраці” за допомогою шантажу

Російська ФСБ шантажем залякує українців, щоб вони повідомляли про цілі, які треба окупантам. Спершу росіяни виходять на контакт з розмовами, після чого шантажують тим, що передадуть дані про людей в СБУ і звинуватять у співпраці з ворогом. Про це в ефірі телемарафону сказав заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.
Наразі все ще є випадки, коли люди співпрацюють з ворогом. У значної кількості співпраця не добровільна. Це люди, яких шантажують ФСБ після того, як вони спочатку виходять на контакт, а потім вже вони затягують спілкування.

Окупанти ставлять умову: якщо людина не буде надавати "відомості" військового характеру, то ця інформація буде передана СБУ. Таким чином вони залякують людей і примушують їх до співпраці.
"Усі, хто опинився в такій ситуації, звертайтесь до правоохоронних органів добровільно, тому що прийти можуть за кожним, хто допомагає ворогу, але поки ваша так звана співпраця не принесла значної шкоди, то і відповідальність буде відповідною. Краще це зараз зробити добровільно, аніж чекати поки за тобою прийдуть", – сказав Соболевський.