Генштаб: Ракетні війська знищили російський засіб ППО

За минулу добу на фронті зафіксували 56 бойових зіткнень, ворог завдав 5 ракетних та 55 авіаційних ударів, здійснив 60 обстрілів з РСЗВ.
Про це говорить вечірнє зведення Генштабу ЗСУ 18 березня.
Протягом доби авіація Сил оборони завдала ударів по 9 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.
Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 1 засобу ППО противника.
На Куп’янському напрямку ворог здійснив 3 безуспішних штурми позицій Сил оборони в районі населеного пункту Синьківка Харківської області.
На Лиманському напрямку наші воїни відбили 4 атаки противника в районі населеного пункту Терни Донецької області, де ворог намагався прорвати оборону наших військ.
На Бахмутському напрямку наші воїни відбили 7 атак противника в районах населених пунктів Іванівське, Кліщіївка, Андріївка Донецької області.
На Авдіївському напрямку наші захисники відбили 7 атак ворога в районах населених пунктів Бердичі, Орлівка, Тоненьке, Невельське Донецької області.
На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Красногорівка, Георгіївка, Новомихайлівка, Водяне, Урожайне, де ворог, за підтримки авіації, 21 разів намагався прорвати оборону наших військ.
На Оріхівському напрямку ворог 7 разів, за підтримки авіації, атакував позиції наших захисників в районах населених пунктів Старомайорське Донецької області та Роботине Запорізької області.
На Херсонському напрямку протягом доби ворог здійснив 3 атаки на позиції наших військ на лівому березі Дніпра.