У Легіоні “Свобода России” пояснили мету рейду в Бєлгородській області

Легіон "Свобода России", який прорвав кордон РФ, звернувся до росіян.  Про це йдеться в оприлюдненому відеозверненні.
"Ми приходимо не для того, щоб убити, стерти, знищити або покарати. Ми йдемо, щоб звільнити вас від злиднів, бідності та страху. Звільнити від диктатури терористичної організації, яка захопила владу. Дати вашим дітям нормальне, цивілізоване майбутнє. Без санкцій і без репресій. Без виборів без вибору. І без розмов про важливе, але з важливими цінностями. І найголовніше, без війни", – заявив боєць Легіону.

Він підкреслив, що російський диктатор Володимир Путін узурпував владу в Росії на 20 років.
"І що сталося? Санкції, економічний застій, кровопролитна війна, яка забрала життя і здоров'я більш ніж 400 тисяч російських чоловіків. Убиті політичні конкуренти і повна ізоляція зі світової арени. А ще красиві палаци в Геленджику і Ново-Огарьово. А тепер він планує йти на ще один термін і правити до самої своєї смерті. Ми не дозволимо", – зазначив він.
Він додав, що військові Легіону "Свобода России" також мають право на волевиявлення.
"Ми такі ж росіяни, як і ви. Ми теж маємо право на волевиявлення. І наша воля не визнавати кривавого диктатора президентом Росії. Ми зробимо все, щоб він встиг із Ново-Огарьова переїхати в Полярний вовк. Ми знаємо, як там ставляться до місцевих жителів. Легіон іде на вибори. Чекайте нас", – заявив він.

Операції ЛСР та рейди на територію Росії
Бійці Легіону "Свобода России" неодноразово проводили рейди біля РФ. Зокрема, вони утримували під контролем території та стикалися з російськими військовими.
12 березня Легіон "Свобода России" та "Сибірський батальйон" розпочали новий рейд та увійшли до Білгородської області.