У низці областей повітряна тривога: росіяни запустили ударні БпЛА (Оновлено)

Російська армія увечері 11 березня запустила ударні БпЛА на територію України.
Про це повiдомляють Повітряні сили ЗСУ.
О 21:08 повідомили про БпЛА, які рухаються з Херсонщини у напрямку Кривого Рогу.
О 21:33 уточнили, що БпЛА, що рухалися на Кривий Ріг, змінили напрямок та заходять у Миколаївську область західним курсом. Ще декілька груп БпЛА на межі Дніпропетровської та Херсонської областей, заходять на Миколаївщину західним курсом.
О 21:54 уточнили, що чергова група БпЛА на півдні Миколаївської області, курс північно-західний.
О 22:12 з'явилася інформація, що БпЛА у західній частини Миколаївщини рухаються у напрямку Одещини, західним курсом; БпЛА на межі Миколаївщини та Одещини рухаються північно-західним курсом; декілька груп БпЛА з Миколаївської області зайшли у Кіровоградську область, курсом на північ, також з'явилася нова група БпЛА на півдні Миколаївської області, північно-західним курсом.
О 22:43 повідомили, що БпЛА з західної частини Кіровоградської області заходять на Вінниччину; БпЛА на межі Миколаївщини, Одещини та Кіровоградщини у напрямку Вінниччини; також декілька груп БпЛА на півдні Миколаївської області; ще декілька груп БпЛА з південного-заходу та південного-сходу Дніпропетровської області рухаються у напрямку Дніпра; БпЛА з Кіровоградщини зайшли у Черкаську область, курсом на Білу Церкву.
О 22:52 повітряну тривогу оголосили в Київській області.
О 23:18 уточнили, що декілька груп БпЛА у Вінницькому районі рухаються у напрямку Вінниці з південного сходу; на межі Одеської та Вінницької областей, північно-західним курсом; з південної частини Київщини у напрямку Вінницької області.
О 23:32 на Київщині був відбій повітряної тривоги.
О 23:46 повідомили, що БпЛА на межі Вінницької та Хмельницької областей; на півночі Вінницької області; на півдні Вінницької області.