ОСУВ “Таврія”: Росіяни перекидають резерви, щоб захопити Новомихайлівку

Російські війська перекидають резерви, щоб захопити Новомихайлівку у Донецькій області. На цьому напрямку фронту наразі ворожих штурмів більше, ніж біля Авдіївки.
Про це говорить заява речника ОСУВ "Таврія" Дмитра Лиховія в ефірі Радіо Свобода.
За його словами, в районі Новомихайлівки ворог зосереджує дуже значні резерви та перекидає підкріплення, щоб захопити саме село.
"Там щодня більше штурмів, ніж на Авдіївському напрямку. От, наприклад, вчора 20 на Авдіївському напрямку, а на Новомихайлівці було і на її околицях – 30 штурмів. Але оборона тримається, ворог докладає величезних зусиль, однак не має успіху від слова зовсім", – розповів Лиховій.

Бої в районі Новомихайлівки
Нагадаємо, у січні російські окупанти захопили повністю зруйноване місто Мар'їнка під Донецьком. Після цього в інтервентів з'явилася нова мета на цьому напрямку. Як заявляв раніше спікер Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун, противник активно намагається зайти в Новомихайлівку, щоб повністю її взяти.
Нещодавно сервіс DeepState писав, що Збройні сили України відкинули росіян біля села Новомихайлівка в Донецькій області.
Раніше повідомлялося, що наприкінці лютого десантники 79 ОДШБр знищили колону росіян біля Новомихайлівки під Донецьком, і було показане відповідне відео.