У Третьій штурмовій бригаді розповіли про ситуацію в Авдіївці

Ситуація у районі Авдіївки, куди була передислокована Третя окрема штурмова бригада ЗСУ для посилення оборони, важка. Співвідношення українських та російських сил наразі становить один до семи.
Про це говорить заява пресофіцера Третьої окремої штурмової бригади Олександра Бородіна в ефірі Радіо Свобода.
"Треба розуміти, що тут проти нас дві армії. Співвідношення приблизно один до семи. Це дуже серйозний виклик. Якщо порівнювати з Бахмутом, де ми теж були в обороні під час ПВК "Вагнера", то там була суміш між "зеками" та "спецурою". А тут лінійні бригади механізовані та спеціалісти з ГРУ (Головне управління Генерального штабу Збройних сил РФ – ред.). Тобто, це, напевно, найсерйозніший кулак Росії в Україні", – розповів Бородін.

За його словами, зараз в районі Авдіївки українські сили перебувають у складному форматі оборони.
"Деякі підрозділи працюють у нас на 360 градусів. Тобто дійсно ситуація важка, і один з елементів – це те, що ворог може на деяких ділянках уражати майже повністю на 360 градусів. Це не говорить, що ми повністю в оточенні на цих ділянках, але це означає, що уражати він може", – зазначив пресофіцер.

Бої в районі Авдіївки
Авдіївку називають "воротами до Донецька", російські загарбники з осені 2023 року намагаються захопити місто. Як зазначають українські військові, росіяни втрати у боях за Авдіївку десятки тисяч солдатів.
Наразі загарбники зайшли на околиці Авдіївки. Ще одним форпостом оборони залишається коксохім.
У ЗСУ наголошують, що ситуація в Авдіївці наближається до критичної.
Сьогодні пресслужба Третьої штурмової бригади офіційно підтвердила, що їх передислокували в район Авдіївки для посилення української оборони.