Буданов: Після наступу РФ розпочнеться наш хід

Керівник Головного управління розвідки Міноброни Кирило Буданов прогнозує, що незабаром наступ росіян, який розпочався у листопаді 2023 року, вичерпається і тоді почнеться хід України. Про це Буданов сказав в ефірі національного телемарафону.
"Зараз триває наступальна операція РФ. Вона розпочалася в листопаді 2023 року. Станом на зараз уже два з половиною місяці, як вона йде. Результати − самі бачите. Сказати, що вони для них якісь великі − ну, точно це буде неправда. На жаль для нас, певне просування в полях у них є. І біля Авдіївки − те, що сталося", – сказав керівник ГУР.

Але, за його словами, це не те, на що розраховували росіяни. Буданов зазначив, що окупанти хотіли якнайшвидше вийти на бар'єрний рубіж по річці Чорний Жеребець у Харківській області та на адмінмежі Донецької і Луганської областей, але зараз "навіть близько до цього нічого немає".
"Але їхній наступ ще продовжується. Десь на початку весни він вичерпається повністю… Зараз хід противника. Він закінчиться, і, я думаю, розпочнеться наш", − підсумував Буданов.