ГУР проаналізувало можливості РФ у виготовленні нових ракет

Головне управління розвідки Міноборони України не фіксує збільшення виробних сроможностей Росії у виготовленні ракет, однак констатує, що РФ зберігає можливість використовувати ці ракети для масованих обстрілів України.
Про це повiдомив заступник начальника ГУР МОУ генерал-майор Вадим Скібіцький у новому епізоді подкасту УП "(не) Безпечна країна".

"Аналіз показав, і ми це розуміємо, особливо це показав 23-й рік, що тією кількістю, яка є на сьогоднішній день, Росія тільки спроможна покривати ті витрати або те застосування, яке вона робить кожен день.
Приблизно місяць назад в інтерв'ю ми говорили про можливість нанесення ударів по нашій енергетичній системі і взагалі. Так от, коли ми проаналізували, в жовтні місяці 2022 року, коли вони почали наносити масовані удари, у них було від 900 до тисячі високоточних стратегічних ракет.
В минулому році, на цей же період часу, на жовтень, у них скільки і залишилось. Тобто, по суті… те, що вони виготовляють, те вони і витрачають. Суттєвого приросту ми так і не побачили".
Скібіцький навів приклад ракет Х-101, "Калібр", які з середини вересня ворог зовсім не застосовував. Тобто, за словами представника ГУР, більше трьох місяців росіяни їх накопичували, щоб поповнити свої запаси.