На Таврійському напрямку три дні поспіль по 80 ворожих штурмів – Тарнавський

Російські війська ведуть активні штурмові дії на Таврійському напрямку, три дні поспіль ворог здійснює по 80 атак, в основному на Донеччині, за підтримки бронетехніки. Про це заявив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський.
"Окупанти не зменшують кількості бойових зіткнень в операційній зоні ОСУВ Таврія. Три дні поспіль – близько 80 штурмових дій щодобово. Переважна більшість – на Донеччині". Штурмові групи в основному до 20 чоловік. Діють, зокрема, і за підтримки бронетехніки. Вчора знову відбулось збільшення кількості авіаударів, ворог застосовує авіабомби", – заявив Тарнавський.

За словами командувача, в операційній зоні ОСУВ Таврія минулої доби російські загарбники завдали 15 авіаударів, провели 76 бойових зіткнень та здійснили 631 артобстріл.
"Наші воїни стійко тримають оборону", – підкреслив Тарнавський.

Він додав, що лише за минулу добу загальні втрати окупантів склали 414 осіб.
Також було знищено 23 одиниці військової техніки. Зокрема, 1 танк, 10 ББМ, 2 артсистеми, 3 ПТРК, 1 БпЛА, 4 автомобілі, 2 одиниці спецтехніки та 2 склади боєприпасів. Ще 20 одиниць техніки ворога пошкоджено.