Федоров про повістки в “Дії”: Навіть не планується

В Україні не роздаватимуть повістки військовозобов'язаним через додаток "Дія". Крім того, таке нововведення навіть не планується. Про це заявив віцепрем'єр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
"Не буде повісток у "Дії". Мені здається, що поки я працюю міністром, все, про що ми говоримо – ми потім дотримуємося наших слів. Тому можу сказати вам впевнено, що не буде повісток у "Дії", – зазначив він.

Нагадаємо, у березні 2023 року військовий комісар Харківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) Володимир Арап заявив, що в майбутньому люди зможуть отримувати повістки через "Дію", а виклики в ТЦК будуть здійснюватися в електронному вигляді.
Пізніше цю тезу спростували і в Центрі протидії дезінформації і в Міністерстві цифрової трансформації. Віцепрем'єр-міністр Михайло Федоров заявив, що в Україні запустити видачу повісток через месенджери технічно неможливо, принаймні цього року.
Своєю чергою, народний депутат з фракції "Слуга народу" Федір Веніславський розповів, що у Верховній раді розглядають можливість вручення повісток через месенджери.