Ігнат розповів, як Росія може збивати ракети ATACMS

Спікер Повітряних сил Юрій Ігнат допустив, що Росія має у своєму розпорядженні комплекси, які можуть збивати балістичні ракети ATACMS. Про це він сказав у ефірі національного телемарафону.
За його словами, Москва декларує, що має "одне з найкращих у світі" озброєнь.
"У медійному плані це розповідатимуть усьому світу, оскільки вони серйозний гравець на ринку зброї. Такі речі, як збиття "Кинджала", потоплення "Москви", знищення комплексу С-400 і зараз ATACMS — це новий удар по їхньому іміджу", — сказав Ігнат.

Він зазначив, що, можливо, в Росії є системи протиповітряної оборони, які зможуть збивати балістику.
"Ну, можливо. Але все потрібно перевіряти на практиці. Комплекси С-300В1 з певними ракетами можуть впоратися з балістикою, можливо, С-400, але це також треба довести", — резюмував військовий.

С-300В1 — серія радянських універсальних багатоканальних зенітних ракетних систем протиповітряної/протиракетної оборони фронтової ланки сухопутних військ. У повному складі на озброєння прийнято 1988 року. Призначено для оборони важливих військових об'єктів, угруповань військ та адміністративно-промислових центрів від ударів усіх типів літаків та вертольотів, крилатих ракет, інших аеродинамічних засобів повітряного нападу, аеробалістичних та балістичних ракет оперативно-тактичного призначення.