Генштаб: Ракетні війська знищили логістичний хаб окупантів

У Генштабі ЗСУ у вівторок увечері повідомили, що протягом доби підрозділи ракетних військ Сил оборони знищили знищено 12 артилерійських засобів та логістичний хаб противника.
Про це повiдомляє Генштаб ЗСУ.
Авіація сил оборони завдала 13 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки росіян. Ще 3 по зенітно-ракетних комплексах.
Загалом за добу відбулось 54 бойових зіткнень. Армія РФ завдала 5 ракетних та 33 авіаційних удари, 42 рази обстріляла з реактивних систем залпового вогню позиції українських військ та населених пунктів.
Українські Сили оборони продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку.

На Куп’янському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії за підтримки авіації в районах Синьківки та Іванівка Харківської області. Тут Силами оборони відбито 8 атак загарбників.
На Лиманському напрямку Сили оборони відбили всі атаки ворога біля Надії та Макіївки Луганської області.
На Бахмутському напрямку українські воїни відбили 5 атак противника в районах населених пунктів Богданівка, Кліщіївка, Андріївка Донецької області.
На Авдіївському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії за підтримки авіації поблизу Степового, Авдіївки, Сєверного та Невельського Донецької області, де силами оборони відбито 6 атак ворога.
На Мар’їнському напрямку противник вів безуспішні штурмові дії за підтримки авіації в районах Мар’їнки та Побєди Донецької області, де силами оборони відбито близько 20 атак ворога.
На Шахтарському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії за підтримки авіації в районі Старомайорського. Українські воїни відбили всі атаки ворога в районах Новомихайлівки, Пречистівки, південніше Золотої Ниви Донецької області.
На Запорізькому напрямку українські воїни відбили атаку противника південно-східніше Малої Токмачки Запорізької області.