На Київщині призначили нового голову поліції: що відомо

Поліцію Київської області очолив генерал поліції третього рангу Анатолій Щадило, попередній керівник – Андрій Нєбитов призначений на посаду заступника Голови Національної поліції України.
Про це повiдомляє Поліція Київської області, Андрій Нєбитов у Facebook.
Голова Національної поліції України Іван Вигівський представив особовому складу нового очільника поліції Київської області генерала поліції третього рангу Анатолія Щадила.
До цього, Щадило був начальником Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Перед тим очолював управління Нацполу у Хмельницькій області.
У поліції Київщини повідомили, що колишній голова Нацполіції області Андрій Нєбитов став заступником Голови Національної поліції України. Він очолював обласне управління Київщини з 2019 року.
Андрій Нєбитов. Фото з Facebook
"Для мене чотири роки служби на чолі поліції Київської області дійшли свого завершення. Це неймовірний досвід і важливий етап мого життя.
Я щиро вдячний кожному, з ким ми пройшли цей шлях, з ким пліч-о-пліч вистояли у найскладніший час повномасштабного вторгнення російської армії в лютому 2022 року, з ким були і лишаємось максимально згуртовані жагою захистити нашу країну і знищити окупанта".