Європейські чиновники подякували Резнікову за дружбу та співпрацю

Низка європейських високопосадовців, серед яких міністри оборони, посли та парламентарі подякувала ексміністру оборони Олексію Резнікову за дружбу і співпрацю. Вони відзначили його внесок у розблокування міжнародної підтримки України та наближення до перемоги
Про це стало відомо із офіційних сторінок європейських високопосадовців в соцмережах.
Колишній міністр оборони Великої Британії Бен Волес на своїй Twitter-сторінці подякував Олексію Резнікову за спільну роботу та розповів про його внесок у розблокування міжнародної підтримки.
"Успіхів, Олексію! Ви були фантастичними для України. З самого початку ми працювали разом і без вас ми не змогли б розблокувати міжнародну підтримку! Мало хто знатиме все що ви зробили протягом цієї війни, але від тих із нас, хто знає, — Дякую" – написав Волес.

В свою чергу, міністр збройних сил Франції Себастьян Лекорню зазначив, що пишається тим, чого вони разом з Резніковим досягли для збільшення військової підтримки України з боку Франції.
"Шановний Олексію, дякую за вашу відданість Україні та Європі" – написав Лекорню.

Міністр національної оборони Литви Арвідас Анушаускас подякував Резнікову за дружбу та все що він зробив для наближення України до перемоги.
Також, Резнікову подякували за співпрацю низка послів та парламентарів європейських держав, зокрема колишній міністр оборони Фінляндії Мікко Савола, колишній посол Естонії в Україні Каімо Кууск, румунський дипломат Андрей Тарнеа, депутатка та членкиня Комітету у закордонних справах Риксдагу Швеції Катаріна Толгфорс та інші.