Бюро економічної безпеки отримало нового тимчасового директора

Новим виконуючим обов’язків директора Бюро економічної безпеки України став Андрій Пащук, який до цього обіймав посаду заступника голови відомства.
Як повідомили у БЕБ, попередній в.о. директора Едуард Федоров був звільнений за згодою сторін 14 серпня 2023 року.
"Андрій Вікторович Пащук приступив до виконання обов’язків директора Бюро економічної безпеки України. Андрій Пащук працює у БЕБ з листопада 2022 року, був призначений як переможець конкурсу на зайняття вакантних посад штатних працівників БЕБ, які мають спеціальні звання", — сказано у повідомленні.

Як повідомляє у своєму Telegram-каналі нардеп від голосу Ярослав Железняк: «Насправді пан Пащук виконує обов’язки тво директора вже десь місяць, але добре, що нарешті є комунікація».
Железняк додав, що попереднє керівництво БЕБ принаймні з кінця липня перебуває у відпустках та на лікарняних.
З 1997 по 2017 роки Андрій Пащук, 1980 року нароження, перебував на службі на оперативних та керівних посадах у правоохоронних органах.
Зокрема, у 2012 році, перебуваючи на посаді заступника начальника управління ГУ по боротьбі з оргзлочинністю МВС був призначений президентом Віктором Януковичем членом штабу з забезпечення проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу.
З 2018 по 2019 працював у приватних структурах.
З 2019 по 2022 — в апараті РНБО.