ОВА: Війська РФ обстріляли прикордоння Сумської області, є поранений

Прикордоння Сумської області зазнало обстрілу зі сторони російських загарбників. В результаті поранення отримала одна людина.
Про це говорить повідомлення Сумської ОВА в Telegram.
"Протягом дня ворог здійснив 19 обстрілів. Зафіксовано 87 вибухів. Росіяни гатили з артилерії та мінометів", – йдеться у повідомленні.

Так, в результаті мінометної та артилерійської атаки окупантів на Білопільську громаду знищена ферма. В результаті обстрілу загинули понад півсотні тварин. Також пошкоджено трансформатор.

Крім того, окупанти обстріляли Юнаківську громаду з міномета, САУ та артилерії. Після обстрілу сталося загоряння пшеничного поля, а також пошкоджено приватний житловий будинок. Через атаку одна людина отримала поранення.
Також загарбники атакували з мінометів Новослобідську громаду, через що пошкоджено ЛЕП.
До того ж у Хотінській громаді через мінометний обстріл пошкоджено приватний житловий будинок й літня кухня.
Крім того, окупанти обстрілювали Краснопільську, Есманську, Миропільську, Великописарівську та Зноб-Новгородську громади.
Ситуація в Сумській області
Після звільнення області від окупантів, вони майже щодня обстрілюють населені пункти Сумської області, застосовуючи дрони, міномети, артилерію та інші види озброєнь. Через це нещодавно в регіоні оголосили добровільну евакуацію з 5-км прикордонної зони від РФ.
Командувач Об'єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв заявив, що в Сумській області відбувається поступове посилення протиповітряної оборони.