Резніков розповів подробиці засідання Комісії Україна-НАТО

На засіданні Комісії Україна-НАТО представники сторін обговорили два ключових питання – підготовку до Вільнюського саміту та гарантії безпеки для нашої країни.
Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков.
За його словами, на саміті НАТО, який пройде у липні цього року, Україна зможе донести свою позицію, та отримає чітке розуміння того, як і коли ми зможемо стати членом Альянсу.
"Також ми обговорили те, як НАТО може допомогти нам налагодити медичну реабілітацію поранених воїнів, які зараз повертаються з поля бою і яким далі потрібно пройти дуже серйозний шлях, щоб повернутися до повноцінного життя", – написав міністр.

Він також розповів, що Україна розраховує на те, що Агентство закупівель НАТО зможе допомогти вибудувати прозору систему закупівель, яка дозволить ефективно використовувати кожну гривню. В Україні вже підготували пакет практичних кроків, які будуть представлені на Вільнюському саміті лідерам країн-членів НАТО.
Ще одне питання, яке було обговорено – це, що потрібно зробити, аби гарантувати безпеку України і всієї Європи після Перемоги. Резніков зауважив, що ще один напрямок у спільній роботі з НАТО – це спільне оборонне планування.
Мовою НАТО це дуже важливий інструмент, який дозволяє змоделювати майбутнє:
якою має бути система безпеки? якою має бути армія? якою має бути оборона?
"Роблячи все можливе для якнайшвидшої перемоги у війні зараз, ми працюємо і на подальше майбутнє, і в цьому майбутньому Україна буде членом НАТО і продовжить робити величезний внесок в систему безпеки Європи та матиме дуже сильну потужну систему безпеки і оборони, яка дозволить нам на покоління вперед розраховувати на мир і успішний розвиток. Це означає – гарантія безпеки і так, це означає повноцінне членство в Альянсі", – зауважив міністр.