В “Укрзалізниці” нагадали українцям як краще дістатись до Польщі

"Укрзалізниця" перевезла 124,6 тисячі пасажирів до Хелма та зворотно. Це один з найпопулярніших маршрутів до Польщі.
Про це пише Telegram-канал "Укрзалізниці".
У компанії нагадали що дістатись до Хелма можна такими рейсами:
№93/94 Харків – Хелм (через Київ). Відправка поїзда з Харкова – о 14:07, прибуття до Хелма – о 12:14; №23/24 Київ – Хелм. Поїзд відправляється з Києва о 22:30 і прибуває до Хелма о 12:14.
А ось потяг №19/20 Київ – Хелм був призначений для того, щоб розширити можливості українців зручно діставатись Варшави. Він відправляється з Києва о 18:14 і прибуває до Хелма о 05:00.

"Пасажири, які планують далі рухатись до Варшави, можуть відпочивати у вагонах до 06:30 ранку, а після – зручно пересісти на польський поїзд ІС21010, який відправляється о 07:00 та прибуває до Варшави о 10:12", – сказано в повідомленні.

"Укрзалізниця" нагадала, що квитки на всі рейси доступні для придбання в застосунку, в чат-боті, на сайті та в касах вокзалів. А ось квитки на польський потяг, яким пасажири рейсу №19/20 діставатимуться до Варшави, можна придбати або заздалегідь онлайн в застосунку польської залізниці або прямо на місці – у перонного касира. Розрахуватись за квиток можна можна або готівкою (в злотих), або карткою будь-якого банку.
Раніше ми писали, що АТ "Укрзалізниця" відновило транзит української сільськогосподарської продукції на експорт через територію Польщі, припинений 15 квітня.
Також повідомлялося, що з 24 квітня "Укрзалізниця" запустила новий безпересадковий вагон сполученням Відень – Чоп – Відень. Він дозволить зручніше повертатися з Австрії та Угорщини до України.