Менеджер Усика: об’єднавчий бій з Тайсоном Ф’юрі може не відбутися

Поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу в хевівейті між українцем Олександром Усиком і британським боксером Тайсоном Ф'юрі може так і не відбутися.
Про це розповів менеджер Егіс Клімас, повідомляє персональний Twitter фахівця.
Вірогідність проведення об'єднавчого бою між українським чемпіоном і "Циганським Королем" із кожним днем стає дедалі нижчою. Команди боксерів досі остаточно не погодили пакет документів для поєдинку.
"Чим далі, тим більше шансів, що бій не відбудеться. Просимо вибачення в наших уболівальників", – відреагував Клімас на публікацію боксерського журналіста Кіма.

Раніше менеджер Усика відзначив, що 29 квітня – єдина можлива дата для проведення бою між його клієнтом і Ф'юрі. Якщо сторони не узгодять деталі поєдинку за абсолют, то українець проведе обов'язковий захист титулу.
Нещодавно Всесвітня боксерська асоціація отримала повідомлення від команд Ф'юрі та Усика щодо домовленості про бій. Поєдинок повинен відбутися 29 квітня. Представники боксерів попросили додатковий час на оформлення всіх документів. Та згодом британець почав висувати низку нових абсурдних вимог.
The deeper we go the more chance to pull out the plug. Sorry to our fans! https://t.co/Hcd1hlVTA5 — Egis Klimas (@KlimasBoxing) March 17, 2023
До слова, раніше Усик погодився на несправедливий розподіл гонорарного фонду бою.