Мініекономіки: Активи російського олігарха передали Фонду держмайна

Уряд передав активами російського олігарха Володимира Євтушенкова в управління Фонду державного майна.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.
"Майно російського олігарха Володимира Євтушенкова, стягнуте згідно оновленого Закону "Про санкції", буде передане в управління Фонду держмайна. Зокрема, з можливістю реалізації завдань, пов’язаних з наповненням бюджету України та відшкодуванням збитків, завданих внаслідок російської агресії", – зазначила Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Раніше повідомлялось, що вищий антикорупційний суд конфіскував статки путінського олігарха, зокрема 17 об’єктів нерухомості та корпоративні права у статутних капіталах 5 господарських товариств:
42,09% у ТОВ "Електрозавод-ВІТ" (Запоріжжя); 59,2% у ТОВ "ІТМ-Україна" (Київ); 59,2% у ТОВ "Смарт Диджитал Солюшнс" (Київ); 42,09% у ТОВ Науково-інженерний центр "ЗТЗ-Сервіс" (Запоріжжя); 34,21 % у АТ "Український науково-дослідний проектно-конструкторський і технологічний інститут трансформаторобудування" (Запоріжжя).
Додається, що з початку роботи міжвідомчої робочої групи (МРГ) РНБО ухвалила, а Президент України своїми указами ввів у дію санкції проти майже 4 500 фізичних та юридичних осіб. МРГ опрацьовані та рекомендовані до розгляду РНБОУ санкційні пропозиції ще проти понад 6 000 осіб.
Нагадаємо:
Міністерство економіки пропонує Кабміну визначити управлінцем конфіскованого майна російського олігарха Володимира Євтушенкова Фонд державного майна.