Британія і Україна починають переговори щодо цифрової торгівлі

Британія і Україна оголосили про свій намір укласти угоду про цифрову торгівлю, метою якого буде допомога Києву у відновленні економіки країни.
Зазначається, що 23 серпня в Лондоні відбулася зустріч міністра міжнародної торгівлі Великобританії Анн-Марі Тревельян з першим віцепрем'єр-міністром, міністром економіки України Юлією Свириденко, міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим і послом України у Великобританії Вадимом Пристайком, в ході якої британська сторона заявила про намір країни почати переговори з цього питання.
"Угода про цифрову торгівлю буде спрямована на підтримку українського бізнесу шляхом усунення бюрократичних зволікань і надання їм допомоги в більш ефективній торгівлі з Великобританією за допомогою таких технологій, як електронні транзакції, електронні підписи та електронні контракти", – пояснили в пресслужбі британського уряду.

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, який незабаром повинен покинути свою посаду, раніше закликав західні держави не припиняти надавати всебічну підтримку Україні.