“Укрпошта” з 1 липня змінила графік роботи та підвищила тарифи

"Укрпошта" з 1 липня повернулася до довоєнного графіку роботи у більшості областей України. Виключення складають тимчасово окуповані території Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей, де робота здійснюється в індивідуальному порядку. Про це, із посиланням на прес-службу компанії.
Як зазначили в прес-службі, у деяких звільнених містах, де наразі населення повернулося лише частково, відділення Укрпошти працюють за скороченим графіком.
Зміни щодо крупногабаритних відправлень
"Укрпошта" буде приймати та доставляти крупногабаритні посилки: велосипеди, автомобільні бампери, пуфи та інше в усіх обласних центрах, а також в містах: Кременчук, Краматорськ, Кривий Ріг, у виділених відділеннях для таких відправлень.
Крупногабаритним вважається відправлення фактичною вагою до 30 кг, довжиною найбільшої сторони від 0,7 м до 2 м, та сумою всіх сторін (висота + довжина + ширина) – до 3,5 м.
Також впроваджено зміни і для відправлень вагою понад 30 кг. Максимальна маса такого відправлення збільшується до 600 кг.
Підвищення тарифів
З 1 липня тарифи на послуги "Укрпошта Стандарт" зростуть в межах України в середньому на 14% та в межах області – на 13%.
Для прикладу, відправлення вагою до 1 кг в межах України, яке раніше коштувало 31 грн, після перегляду тарифів буде коштувати 35 грн, а доставка посилки вагою до 15 кг – 75 грн порівняно з 65 грн.
Відправлення "Укрпошта Експрес" подорожчає на 14% в межах області та 16% в межах України. Якщо раніше посилка до 1 кг по Україні коштувала 39 грн, то з 1 липня буде коштувати 45 грн.
На 14% зросте вартість послуги "Документи".

Нагадаємо, AliExpress з 15 червня відновив доставку в Україну через "Укрпошту". Доставка замовлень буде здійснюватися з Китаю чартерними рейсами транзитом через Пошту Латвії, а звідти в Україну.
Термінові і важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.