В Україні заарештували майно екс-міністра оборони на 650 млн.

Київська міська прокуратура повідомила про арешт та передачу АРМА 645 вагонів, що належать родині екс-міністра оборони України часів побіжного президента Віктора Януковича.
"У ході розслідування кримінального провадження арештовано 645 залізничних вагонів вартістю близько 650 млн грн, що належать підприємствам родини екс-посадовця, якого оголошено у розшук за державну зраду. Наразі арештоване майно передано в управління АРМА", – йдеться в повідомленні.
За даними слідства, на території України працює низка підприємств, кінцевим бенефіціарним власником яких є родина колишнього міністра оборони України (2012-2014 р.р.).
"Ці підприємства займаються поставками та реалізацією товарів на території РФ, а також виробляють обладнання для оборонно-промислового комплексу держави-агресора", – додають в прокуратурі.

Крім того, за клопотанням прокуратури накладено арешт на інше майно цієї фінансово-промислової групи підприємств та їх власників. Зокрема, заарештовано:
30 земельних ділянок; 30 об’єктів нерухомості (у тому числі 6 цілісних майнових комплексів та корпоративні права 22 суб’єктів господарювання).